0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
World
FIFA World Cup, Group G
Cameroon
۰
۰
Brazil
inprogress
۲۲:۳۰
Serbia
۲
۲
Switzerland
inprogress
۲۲:۳۰
World
FIFA World Cup, Group H
Republic of Korea
۲
۱
Portugal
Finished
۱۸:۳۰
Ghana
۰
۲
Uruguay
Finished
۱۸:۳۰
Azerbaijan
Premier League
PFC Neftchi Baku
۰
۴
FK Qarabag
Finished
۲۰:۳۰
Egypt
Premier League
Al Ahly Cairo
۲
۱
El Geish
Finished
۲۰:۳۰
Al Moqawloon Al Arab
۲
۱
Ceramica Cleopatra FC
Finished
۱۶:۱۵
El Ismaily Sporting Club
۰
۱
Smouha
Finished
۱۶:۱۵
England
League One
Ipswich Town FC
۱
۰
Fleetwood Town
inprogress
۲۳:۱۵
Plymouth Argyle FC
۰
۰
Port Vale
inprogress
۲۳:۱۵
Bolton Wanderers
۰
۱
Bristol Rovers
inprogress
۲۳:۱۵
Peterborough United
۰
۱
Barnsley FC
inprogress
۲۳:۱۵
Charlton Athletic FC
۰
۰
Cheltenham Town
inprogress
۲۳:۱۵
Morecambe FC
۰
۰
Exeter City FC
inprogress
۲۳:۱۵
Turkey
1. Lig
Eyupspor
۲
۰
Tuzlaspor
Finished
۲۰:۳۰
World
Friendly Club Matches
Nottingham Forest
۰
۰
Stoke City FC
inprogress
۲۳:۰۰
Elche
۱
۰
West Bromwich Albion FC
Finished
۱۳:۳۰
AS Monaco
۰
۰
Cercle Brugge KSV
Finished
۱۷:۳۰
SK Rapid Wien
۴
۱
First Vienna Fernwärme FC 1894
Finished
۱۷:۳۰
SV Ried
۳
۳
Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۱۶:۳۰
KS Gornik Zabrze
۱
۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Finished
۱۴:۳۰
Hannover 96
۱
۲
Hertha BSC Berlin
Finished
۱۷:۳۰
MSK Zilina
۳
۰
Povazska Bystrica
Finished
۱۶:۳۰
Wolfsberger Athletik Club II
۱
۵
SK Sturm Graz II
Finished
۱۹:۳۰
RB Leipzig
۲
۱
AC Horsens
Finished
۱۶:۳۰
Blackburn Rovers
۴
۰
Hearts Of Midlothian FC
Finished
۱۷:۳۰
Besiktas JK
۱
۱
Fatih Karagumruk
Finished
۱۹:۳۰
Grasshopper Club Zurich
۴
۱
SC Rheindorf Altach
Finished
۱۷:۰۰
SKN St. Polten
۱
۱
TSV Hartberg
Finished
۱۷:۳۰
Zbrojovka Brno B
۰
۰
Znojmo
inprogress
۱۸:۳۰
Bohemians 1905 B
۲
۶
AC Dukla Praha
Finished
۱۵:۳۰
Cyprus
1. Division
Enosis Neon Paralimni FC
۰
۲
AEK Larnaca
Finished
۲۰:۳۰
Doxa Katokopias
۲
۰
Akritas Chlorakas
Finished
۲۰:۳۰
France
National
US Concarneau
۲
۰
Avranches
inprogress
۲۲:۰۰
Dunkerque
۰
۰
Martigues
inprogress
۲۲:۰۰
FC Bastia-Borgo
۰
۲
Red Star 93 Saint Ouen
inprogress
۲۲:۰۰
Le Mans FC
۰
۱
Bourg-Peronnas
inprogress
۲۲:۰۰
Orleans US 45
۱
۱
Le Puy
inprogress
۲۲:۰۰
LB Chateauroux
۲
۲
Stade Briochin
inprogress
۲۲:۰۰
AS Nancy Lorraine
۱
۰
Paris 13 Atletico
inprogress
۲۲:۰۰
Cholet
۰
۰
FC Villefranche Beaujolais
inprogress
۲۲:۰۰
Germany
Bundesliga Women
TSG 1899 Hoffenheim (W)
۰
۳
FC Bayern Munchen (W)
inprogress
۲۱:۴۵
Wales
Premier League
Bala Town
۰
۰
Flint Town United
inprogress
۲۳:۱۵
Airbus UK
۰
۱
Connah's Quay Nomads
inprogress
۲۳:۱۵
The New Saints FC
۰
۰
Aberystwyth Town FC
inprogress
۲۳:۱۵
Caernarfon Town FC
۰
۱
Newtown AFC
inprogress
۲۳:۱۵
Pontypridd Town
۰
۰
Cardiff Metropolitan University F.C.
inprogress
۲۳:۱۵
Haverfordwest County
۱
۰
Penybont
inprogress
۲۳:۱۵
Belgium
Super League Women
AA Gent (W)
۳
۰
Charleroi (W)
inprogress
۲۳:۰۰
White Star Woluwe (W)
۰
۰
Standard Liege (W)
inprogress
۲۳:۰۰
Algeria
U21 League 2
ASM Oran U21
۱
۱
Ben Aknoun U21
Finished
۱۳:۳۰
RC Relizane U21
۱
۱
SKAF Khemis Miliana U21
Finished
۱۳:۳۰
MC Saida U21
۱
۰
WA Tlemcen U21
Finished
۱۳:۳۰
WA Boufarik U21
۰
۱
NA Hussein Dey U21
Finished
۱۳:۳۰
RC Kouba U21
۱
۱
GC Mascara U21
Finished
۱۳:۳۰
Olympique Medea U21
۰
۱
MCB Oued Sly U21
Finished
۱۳:۳۰
AS Ain M'lila U21
۰
۱
USM Annaba U21
Finished
۱۳:۳۰
Northern Ireland
Premiership
Glenavon FC
۰
۰
Larne
inprogress
۲۳:۱۵
Algeria
League Women
FC Bejaia (W)
۰
۰
MZ Biskra (W)
inprogress
۱۱:۳۰
Guelma (W)
۸
۱
AS Intissar Oran (W)
Finished
۱۱:۳۰
ASE Alger Center (W)
۱
۱
CF Akbou (W)
Finished
۱۷:۰۰
France
Division 1 Women
Montpellier (W)
۱
۱
Fleury 91 FC (W)
Finished
۲۰:۳۰
France
Championnat National U19 Group D
OGC Nice U19
۱
۱
Montpellier U19
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Liga 3, Group A
Varzim SC
۰
۰
Paredes
inprogress
۲۲:۳۰
England
League Two
Doncaster Rovers
۰
۰
Walsall FC
inprogress
۲۳:۱۵
Stevenage Borough
۰
۰
Barrow FC
inprogress
۲۳:۱۵
Crewe Alexandra
۰
۰
Newport County FC
inprogress
۲۳:۱۵
Czech Republic
Tipsport Liga
FK Mlada Boleslav
۱
۰
MKF Chrudim
Finished
۱۳:۰۰
FC Graffin Vlasim
۱
۲
Pardubice
Finished
۱۳:۰۰
Prostejov
۵
۰
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۳:۰۰
FK AS Trencin
۱
۲
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۶:۳۰
FC Hradec Kralove
۱
۶
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۵:۳۰
FC Spartak Trnava
۱
۰
FC Zlin
Finished
۱۵:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Diriangen FC
۲
۰
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۴:۳۰
Real Esteli FC
۶
۰
Matagalpa FC
Finished
۰۴:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
Club Xelaju
۰
۰
Coban Imperial
Finished
۰۶:۳۰
Achuapa FC
۱
۱
Antigua Guatemala
Finished
۰۰:۳۰
Netherlands
Eredivisie Women
Feyenoord (W)
۰
۱
FC Twente 1965 (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Fortuna Sittard (W)
۱
۱
Telstar (W)
inprogress
۲۲:۰۰
VV Alkmaar (W)
۰
۲
ADO Den Haag (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Ajax Amsterdam (W)
۰
۰
PEC Zwolle (W)
Finished
۲۲:۰۰
Algeria
U19 League
NC Magra U19
۲
۰
IB Khemis El Khechna U19
Finished
۱۱:۳۰
CR Belouizdad U19
۰
۰
Paradou AC U19
Finished
۱۱:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
SSVg Velbert
۲
۱
SF Hamborn 07
inprogress
۲۲:۰۰
England
National League North
Darlington
۰
۰
Kettering Town FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Chester FC
۱
۰
Blyth Spartans FC
inprogress
۲۳:۱۵
Alfreton Town FC
۰
۰
Kidderminster Harriers
inprogress
۲۳:۱۵
Romania
Liga II
CS Concordia Chiajna
۱
۰
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۴:۳۰
England
National League South
Bath City
۰
۰
Welling United
inprogress
۲۳:۱۵
England
Premier League Cup U21
Southampton U21
۴
۱
Colchester U21
inprogress
۲۲:۳۰
Swansea City U21
۰
۴
Stoke City U21
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 15
Club Deportivo Huarte
۰
۱
Pena Sport
inprogress
۲۲:۴۵
CF Ardoi
۰
۰
Burlades
inprogress
۲۳:۰۰
Germany
Regionalliga North
Kickers Emden
۰
۲
VfB Lubeck
inprogress
۲۲:۳۰
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
SG Sonnenhof Grossaspach
۳
۱
TSG Backnang
inprogress
۲۱:۳۰
Rielasingen-Arlen
۲
۱
FV Ravensburg
inprogress
۲۱:۳۰
India
I-League
Churchill Brothers
۱
۱
Aizawl
Finished
۱۴:۳۰
India
Indian Super League
Odisha
۲
۱
Northeast United FC
Finished
۱۷:۳۰
Northern Ireland
Championship 1
Annagh United
۰
۰
Dundela
inprogress
۲۳:۱۵
Germany
Regionalliga West
FC Schalke 04 II
۵
۰
1. FC Koln II
Finished
۱۴:۳۰
Fortuna Koln
۲
۰
Rot-Weiss Ahlen
inprogress
۲۲:۰۰
Croatia
1. NL
NK Hrvatski Dragovoljac
۳
۳
NK Solin
Finished
۱۶:۰۰
Kustosija
۰
۲
NK Rudes Zagreb
Finished
۱۵:۳۰
Kuwait
Federation Cup
Al Tadamon
۴
۰
Al-Shabab
Finished
۱۹:۰۰
Al-Naser
۰
۳
Al-Arabi Kuwait
Finished
۱۶:۳۰
Al Sahel Abu Halifa
۳
۱
Al Salibikhaet
Finished
۱۶:۳۰
Bahrain
Premier League
Al Khalidiya
۱
۱
East Riffa
Finished
۲۱:۰۰
Al-Ahli Manama
۰
۰
Al-Hala
Finished
۱۸:۰۰
Al Shabab Manana
۰
۱
Manama
Finished
۱۹:۰۰
Romania
Liga III, Seria 5
AFC Odorheiu Secuiesc
۱
۱
ACS KSE Targu Secuiesc
Finished
۱۵:۳۰
ACS SR Municipal Brasov
۲
۱
Olimpic Zarnesti
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
FSV Union Furstenwalde
۲
۰
1. FC Frankfurt
inprogress
۲۲:۰۰
Hertha Zehlendorf
۰
۲
Rostocker FC
inprogress
۲۲:۱۵
Germany
Oberliga Hamburg
Victoria Hamburg
۲
۱
Buchholz
inprogress
۲۲:۰۰
TUS Osdorf
۱
۲
Union Tornesch
inprogress
۲۲:۰۰
TuRa Harksheide
۰
۰
TSV Sasel
inprogress
۲۲:۰۰
FC Suderelbe
۱
۰
Niendorfer TSV
inprogress
۲۱:۳۰
Bulgaria
Bulgarian Cup
Beroe Stara Zagora
۰
۲
FC CSKA 1948
Finished
۱۴:۰۰
Georgia
National League 2
FC Shuqura Kobuleti
۲
۱
FC Rustavi
Finished
۱۳:۰۰
FC Merani Martvili
۴
۲
FC WIT Georgia Tblisi
Finished
۱۳:۰۰
FC Gareji
۱
۳
Spaeri
Finished
۱۳:۰۰
Fc Merani Tbilisi
۰
۳
FC Samtredia
Finished
۱۳:۰۰
Belgium
First Division B
SL16
۱
۳
Lierse SK
inprogress
۲۲:۳۰
Anderlecht II
۲
۰
Genk U23
inprogress
۲۲:۳۰
Germany
Oberliga Hessen
FC Eddersheim
۰
۲
Eintracht Frankfurt II
inprogress
۲۲:۰۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SG 2000 Mulheim-Karlich
۰
۰
FV Engers 07
Finished
۲۲:۰۰
Romania
Liga III, Seria 8
Avantul Periam
۲
۱
Phoenix Buzias
Finished
۱۵:۳۰
Pobeda Star Binov
۰
۴
CSM Scolar Resita
Finished
۱۵:۳۰
Ghiroda SI Giarmata VII
-
-
Gloria Lunca Teuz Cermei
Finished
۱۵:۳۰
Uganda
Premier League
Onduparaka FC
۰
۲
Kampala City
Finished
۱۴:۳۰
Uganda Revenue Authority SC
۰
۰
Blacks Power
Finished
۱۶:۳۰
Bul FC
۲
۱
Wakiso Giants FC
Finished
۱۶:۳۰
Express SC
۰
۱
Arua Hill
inprogress
۱۶:۳۰
Romania
Liga III, Seria 4
ACS Muscelul Câmpulung
۰
۰
Acs Gloria Popesti Leordeni
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
Sportivo Desamparados Reserves
۲
۰
CA Union Villa Krause
Finished
۰۰:۱۵
Romania
Liga III Seria 10
ACS Gloria Bistrita
۱
۰
Bihor Oradea
Finished
۱۵:۳۰
France
National 2, Group B
Boulogne
۱
۰
Wasquehal
inprogress
۲۲:۰۰
Romania
Liga I
FC UTA Arad
۱
۴
Sepsi Sfantu Gheorghe
Finished
۱۷:۰۰
SC FC Petrolul Ploiesti
۲
۰
Universitatea Cluj
Finished
۲۰:۳۰
England
Southern League Premier Division South
Bracknell Town F.C.
۲
۰
Swindon Supermarine
inprogress
۲۳:۱۵
Guatemala
Reserve League
Malacateco Reserves
۱
۰
Coban Imperial Reserves
Finished
۰۴:۳۰
Gibraltar
National League
Lincoln FC
۲
۰
Lions Gibraltar
inprogress
۲۳:۱۵
Romania
Liga III, Seria 2
CSM Ramnicu Sarat
۴
۱
FC Dinamo Bacau
Finished
۱۵:۳۰
Tanzania
Premier League
Kagera Sugar
۲
۰
Ihefu FC
Finished
۱۶:۳۰
Singida BS FC
۳
۰
Namungo FC
Finished
۱۶:۳۰
Romania
Liga III, Seria 3
Farul Constanta II
۱
۱
FC Voluntari II
Finished
۱۵:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
FC San Pedro
۴
۰
ES Bafing
Finished
۲۱:۳۰
Bouake FC
۰
۱
Bassam
Finished
۱۹:۰۰
Germany
Regionalliga Northeast
Tennis Borussia Berlin
۲
۰
Lichtenberg 47
Finished
۲۱:۳۰
FC Viktoria 1889 Berlin
۲
۰
ZFC Meuselwitz
Finished
۲۱:۳۰
England
Isthmian League Premier
Margate FC
۰
۰
Billericay Town FC
inprogress
۲۳:۱۵
England
Northern League Division One East
Tadcaster Albion
۰
۰
Ossett United
inprogress
۲۳:۱۵
Scotland
Lowland League
Broomhill
۰
۰
Civil Service Strollers
inprogress
۲۳:۱۵
India
Super Division Bangalore
Bangalore Independents
۰
۲
Kodagu FC
Finished
۱۰:۰۰
FC Deccan
۱
۱
FC Agniputhra
Finished
۱۲:۰۰
India
Delhi Senior Division
Garhwal Diamond FC
۲
۵
CISF
Finished
۱۲:۳۰
Delhi Tigers
۱
۱
National United SC
Finished
۰۹:۴۵
Romania
Liga III, Seria 6
Vedita Colonesti
۰
۴
Viitorul Daesti
Finished
۱۵:۳۰
Rwanda
National League
Gasogi Utd
۰
۰
AP Rwandaise FC
Finished
۲۰:۳۰
Marines FC
۰
۶
Mukura Victory
Finished
۱۶:۳۰
Romania
Liga III, Seria 7
ACSO Filiasi
۸
۰
Armata Aurul Brad
Finished
۱۵:۳۰
Algeria
Ligue 2
RC Relizane
۲
۲
SKAF Khemis Melina
Finished
۱۷:۳۰
RC Kouba
۱
۰
GC Mascara
Finished
۱۷:۳۰
ES Mostaganem
۱
۰
SC Mecheria
Finished
۱۷:۳۰
Olympique Medea
۰
۱
MCB Oued Sly
Finished
۱۷:۳۰
Boufarik
۱
۴
NA Hussein Dey
Finished
۱۷:۳۰
JSM Tiaret
۲
۱
Temouchent
Finished
۱۷:۳۰
MC Saida
۰
۰
WA Tlemcen
Finished
۱۷:۳۰
AS Ain M'lila
۱
۱
USM Annaba
Finished
۱۷:۳۰
ASM Oran
۱
۲
ES Ben Aknoun
Finished
۱۷:۳۰
Greece
Super League 2, Group B
P.A.O. Rouf
۱
۲
Irodotos
Finished
۱۶:۳۰
Ilioupoli
۲
۱
Panachaiki
Finished
۱۶:۳۰
Honduras
Liga Nacional
CD Marathon
۱
۳
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۰:۳۰
Syria
Syrian Premier League
Foutoua
۱
۰
Tishreen
Finished
۱۴:۳۰
Egypt
Division 2
El Obour SC
۲
۰
FC Porto Suez
Finished
۱۶:۰۰
Wady Degla
۴
۱
Al Nasr Cairo
Finished
۱۶:۰۰
Fayoum FC
۰
۱
Misr Lel Makasa
Finished
۱۶:۰۰
Petrojet
۲
۳
El Sekka El Hadid SC
Finished
۱۶:۰۰
El Sharqia Dokhan
۰
۱
El Entag El Harby
Finished
۱۶:۰۰
Kahraba Ismailia
۰
۱
Al Qanah
Finished
۱۶:۰۰
Mostaqbal Watan Club
۱
۲
FC Masr (ZED)
Finished
۱۶:۰۰
Portugal
League Cup, Group F
Vitoria Guimaraes
۲
۲
Belenenses
Finished
۰۰:۱۵
Uganda
2nd Division
Ndejje University
۰
۱
Mbarara City
Finished
۱۶:۳۰
Morocco
Botola 2
Widad Temara
۰
۱
Racing de Casablanca
Finished
۱۸:۳۰
Union Sportive Musulmane Oujda
۱
۰
Raja Beni Mellal
Finished
۱۸:۰۰
Mali
Premiere Division
Afrique Football Elite
۱
۱
AS Real Bamako
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
1. Liga Women
FC Slovan Liberec (W)
۲
۱
SK Slavia Prague (W)
Finished
۱۹:۰۰
Burkina Faso
Premier League
AS Sonabel
۱
۰
Rahimo FC
Finished
۱۹:۰۰
Ukraine
Premier League
FC Chornomorets Odessa
۰
۱
Kryvbas Krivyi
Finished
۱۴:۳۰
Romania
Liga III, Seria 9
ACS Targu Mures 1898
۲
۱
Academia Viitorul Cluj
Finished
۱۵:۳۰
Unirea Alba Iulia
-
-
Universitatea Alba Iulia
Finished
۱۵:۳۰
Armenia
1. Division
Gandzasar Kapan
۱
۰
BKMA Yerevan II
Finished
۱۳:۳۰
Mika Yerevan
۰
۱
Syunik
Finished
۱۳:۳۰
Botswana
Premier League
Holy Ghost SC
-
-
Prisons XI Gaborone
Finished
۲۰:۳۰
Ireland
Munster Senior League
Cobh Wanderers FC
۰
۰
Carrigaline United
inprogress
۲۳:۱۵